• طراحی و راه اندازی وب سایت

در دنیای امروز هر وب سایت تنها ۳۰ ثانیه زمان دارد تا بازدید کننده را جذب کند. توتال دیزاین با بکار گیری فناوری روز طراحی و با توجه به موضوع وب سایت شما طرحی زیبا و چشم نواز را پیاده سازی می کند. این طراحی با استفاده از جدیدترین متدهای طراحی وب و UI مورد پسند شما و بازدیدکنندگان وب سایت شما انجام خواهد شد و در پایان وب سایت با امکانات مورد نظر شما راه اندازی می گردد.

[جهت اطلاع از جزئیات طراحی و راه اندازی وب سایت اینجا کلیک کنید.]

 

  • طراحی و راه اندازی قالب وردپرس، جوملا و سیستم های مدیریت محتوا

سیستم های Open source مدیریت وب سایت نقش اول را در مدیریت دنیای وب ایفا می کنند. از جمله ی این سیستم های مدیریت محتوا (Content Management System) می توان به وردپرس (WordPress) و جوملا (Joomla) اشاره نمود که بیشترین تعداد کاربران را به خود اختصاص داده اند. وب سایت هایی که از سیستم های مدیریت محتوا استفاده می کنند بایستی قالبی کاربر پسند و دارای بخش مدیریتی جامع برای دسترسی و مدیریت بخش های مختلف قالب باشند. توتال دیزاین قادر است  با استفاده از بهترین متدهای طراحی پس از آماده سازی قالب HTML وب سایت، قالب را جهت استفاده در سیستم های وردپرس و جوملا آماده سازی نماید. 

[جهت اطلاع از جزئیات طراحی و کد نویسی قالب وردپرس، جوملا و سیستم های مدیریت محتوا اینجا کلیک کنید.]

 

  • طراحی و راه اندازی فروشگاه های اینترنتی

فروشگاه های اینترنتی درحال حاضر نقش به سزایی را در زندگی روزمره افراد ایفا می کنند و روز به روز در حال گسترش و مشتریان بیشتری می باشند. توتال دیزاین می تواند بهترین انتخاب شما جهت راه اندازی و طراحی فروشگاه اینترنتی مورد پسند شما باشد. ما قادریم فروشگاه اینترنتی شما را از صفر تا صد درصد با چشم نواز ترین ایده های طراحی راه اندازی نماییم و در اختیار شما قرار دهیم. راه اندازی وب سایت فروشگاهی شما با استفاده از سیستم فروشگاه ساز مورد نظر شما انجام خواهد گرفت و در صورتی که در مورد سیستم های فروشگاه ساز اطلاعات کافی ندارید، مناسب ترین سیستم فروشگاه ساز با توجه به محصولات شما انتخاب و راه اندازی می گردد.

[جهت اطلاع از جزئیات طراحی و راه اندازی فروشگاه های اینترنتی اینجا کلیک کنید.]

 

  • طراحی و راه اندازی سیستم مدیریت و داوری همایش ها و کنفرانس ها

سیستم مدیریت همایش از جمله نقاط قوت یک همایش محسوب می گردد و هرچه سیستم جامع تر و کارایی آسان تری داشته باشد علاقه مندان به راحتی می توانند اقدامات لازم را جهت شرکت در همایش انجام دهند و از نگاه دیگر عدم استفاده از سیستمی قدرتمند و مناسب همایش میتواند باعث آزورده خاطر شدن شرکت کنندگان در همایش شود و همایش به نحو احسن اجرا نگردد.

توتال دیزاین با داشتن تجربه کاری در زمینه شرکت در همایش ها و همچنین مدیریت و طراحی سیستم های مدیریت همایش های کشوری و دانشگاهی مفتخر است در زمینه طراحی و راه اندازی سیستم های مدیریت و داوری همایش ها و کنفرانس ها به شما عزیزان ارائه خدمات نماید.

[جهت اطلاع از جزئیات طراحی و راه اندازی سیستم مدیریت و داوری همایش ها و کنفرانس ها اینجا کلیک کنید.]