فروشگاه های اینترنتی درحال حاضر نقش به سزایی را در زندگی روزمره افراد ایفا می کنند و روز به روز در حال گسترش و جذب مشتریان بیشتری می باشند. توتال دیزاین می تواند بهترین انتخاب شما جهت راه اندازی و طراحی فروشگاه اینترنتی مورد پسند شما باشد. ما قادریم فروشگاه اینترنتی شما را از صفر تا صد درصد با چشم نواز ترین ایده های طراحی راه اندازی نماییم و در اختیار شما قرار دهیم. راه اندازی وب سایت فروشگاهی شما با استفاده از سیستم فروشگاه ساز مورد نظر شما انجام خواهد گرفت و در صورتی که در مورد سیستم های فروشگاه ساز اطلاعات کافی ندارید، مناسب ترین سیستم فروشگاه ساز با توجه به محصولات شما انتخاب و راه اندازی می گردد.

سیستم های فروشگاه ساز رایگان زیادی در دنیای وب وجود دارند. در تصویر زیر سه سیستم قدرتمند و پرکارد در این عرصه معرفی شده است که توتال دیزاین توانایی ارائه خدمات در جهت راه اندازی و توسعه این فروشگاه سازها را دارد.

راه اندازی هر یک از این فروشگاه سازها در هاست مشتری ممکن است با مشکلاتی روبرو گردد و نیاز به رفع این مشکلات با کمک مدیریت سرویس ارائه دهنده هاست شود. در صورتی که تا کنون سرویس هاستی را جهت راه اندازی فروشگاه خود انتخاب نکرده اید می توانید با مشورت از توتال دیزاین در این زمینه سرویس هاست سازگار با هریک از فروشگاه سازها را انتخاب نمایید.

design-online-store